Smagratis/ diskatorius /išminamasis guolis..

Viskas, kas susiję su Jaguar X-type serija nuo 2001 m.: X400

Smagratis/ diskatorius /išminamasis guolis..

Standartinė Ignas Pen Rgs 12, 2014 5:45 pm

Žodžiu keičiau smagrati X'ui 2.0D Pirkau luka viskas kaip priklauso pagal gamintoją. Suplojau nemažus pinigus ir atvažiavau tik kokiu 9 men. Ar čia lt dalių kokybės problema? Jau kuri laiką važinėju su tuo vibruojančiu pirmu bėgiu ir galvoju kur cia pirkt, kad neprašauti vėl. Nes pakeistas ir išminamasis guolis alkūninio veleno škyvelis ir salnikas. Manau nuo vibracijos vėl išmuš visus šiuos dalykus. Gal kas ką gali patart? GAl iš vokiečio siust? O gal yra variantas keisti visa sankabą iš dvimases į vienmase? Visus auto su paprastais smagračiuais tai niekad neturėjau problemų o X matau didele problema darosi:)
Ignas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgs 12, 2014 5:19 pm

Re: Smagratis/ diskatorius /išminamasis guolis..

Standartinė X-Type Tre Rgs 17, 2014 6:44 pm

blyn as dabar keisiu smagrati taippat tos pacios firmos zadu pirkt,bet jei tiek laiko net nezinau tada.pas mane isminant sankaba ant laisvu apsuku metalinis garsas barska.be to sunkokai i pirma pavara metasi.pas tave taippat ar panasiai??? galvojau ir tos pacios firmos sankabos komplekta pasiimt.
X-Type
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: Šeš Bir 28, 2014 7:55 pm
Miestas: Vilnius

Re: Smagratis/ diskatorius /išminamasis guolis..

Standartinė Ignas Tre Rgs 17, 2014 10:34 pm

Na pas mane 2,0D stovi Lukas nepagailėjau pirkt neva orginalo ir kažkaip net metu neatlaikė :( Graudu :D Auto puikus viskas su juo gerai išskyrus šitą vietą :D Man jau atsibodo nuiminėti greičiu dėžę. Šį kart važiuosiu pas profus :D Žiurėsiu gal ką patars. Nes nebeturiu laiko po jagu gulėti ir reikia viska greit tvarkyti kol maniške neiširdo visai :D Jo metalinis garsas ir .... Viskas taip kaip sakai bent jau pirma kartą. Dabar pas mane purtos karts nuo karto ant pirmo bėgio nesveikai ir jau pasigirsta tas metalinis garsas. Na ką galiu pasakyti popieriai prasti. Jei turi litu merk ir susitvarkyk viska normaliai jei ne nuiminėsi greičiu dėžę kaip aš :D Net nebeatmenu 5 ar 6 kartus jau buvau nuėmęs :D Žodžiu meistrai patars iškart keisti visa komplektą smagrati as gavau už 950 lt išminamasis guolis apie ~700 na ir diskatorisu ... pradžioj pasikeiciau smagrati tada po kurio laiko sustojau prie pervazos ir likau stoveti :D pastrigoi isminamasis nors kai ardziau atrode neblogai firido tada perklipavau ir pereguliavom ta diskatoriu. zodziu bent jau du dalykus patariu pakeist iskart smagrati ir isminamaji. Firido klipavom pas kazkoki meistra kieta tai skundu neturiu prigludino idialiai ir net ismoke kaip patiokrinti diskatoriu ir ji perereguliuoti. .. Bet cia problemos nesibaige jei jau isejo DMF (smagratis) iseis greit ir alkuninio velenio skyvelis Ji panasiai padarytas kaip ir DMF tik vietoj spiruokliu tos dvi dalis sujungtos guma. Tada iseis ir salnikas uz jo na ir kadangi as tempiau ilgai tai pramuse kazkur ir hermetika. Zodziu iseina smagraitis ( paskaiciuotas mazdaug 200 000 gamyklinis pravaziavsu anksciau ar veliau mirs) toi pasekoja atsiranda vibracija i alkunini velena tas pramusa salnika ir duoda peregruzus alkuninio velenio skyveliui. Yra youtubej filmuku ten su garsais ir su visu komplektu ka zmones keicia. Ateina laikas ir kekvienas x typas tai pergyvena :D

Tai vat as kaz kaip naiviai tikejausi rasti vienmasi smagrati, tiksliau komplekta ir pamirsti sita absurda bet kol kas paieskos bevaises. Sorry uz rasliava. Galiu papasakot daug bet link lovos traukia :D
Ignas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgs 12, 2014 5:19 pm


Grįžti į Jaguar X-type

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron