S-type 3,0L

Viskas, kas susiję su Jaguar S-type serija nuo 1998 m.: X200, X202, X204, X206

Re: S-type 3,0L

Standartinė IksEr Pir Kov 26, 2012 11:06 pm

Sigita rašė:Na aš tą ir turėjau omeny, greičio palaikymą :) O jei mechanika pas mane, gal vis tik nėra?

Ant vairo turėtų būti mygtukai (iš dešinės pusės) - Resume, Set (+ / -), Cancel.
Jei mygtukai yra, važiuojant (ne mažesniu nei 26 km/h greičiu) galima pabandyt paspausti Set (+) mygtuką ir atleisti nuo gazo pedalo koją. Jei greitis nemažėja - sveikiname, Jūsų greičio palaikymo sistema veikia. Norint ją išjungti, tereikia paspausti stabdžio pedalą arba mygtuką Cancel.
IksEr

Standartinė Sigita Ant Bal 10, 2012 4:06 pm

Deja, nėra mygtukų ant vairo :(

Dar toks klausimas. Ketinu keisti generatoriaus diržą. Meistras išėmė, išmatavo (nes parduotuvėse, į kurias skambinau, sakė, kad sistema meta kelis išmatavimus), bet mano diržo ilgis visai neatitinka tuos, kuriuos parduotuvėse siūlo :-s Mano diržo ilgis 2730, o parduotuvių sistema siūlo 2275 (ir panašius) Skambinau į kelias vietas.
Kaip taip gali būti? :((
Sigita

Standartinė XJSovereign Ant Bal 17, 2012 8:08 am

Sigita, paskambinkite i www.jaguardalys.lt, ten pades...
XJSovereign

Standartinė Sigita Pen Rgp 17, 2012 1:01 pm

XJSovereign rašė:Sigita, paskambinkite i http://www.jaguardalys.lt, ten pades...

Tai aš čia pirmiausiai skambinu, kai man reikia detalių :)

Beja, gal kas nors padės šiuo klausimu:

Deja, porai elektrikų buvau nuvarius, bet jie nepadėjo :(

Beja, pas mane benzinas - dujos, mechanika. Problema būna ir važiuojant dujomis ir benzinu.

Apart to, kad tai užsidega, tai užgęsta variklio ženkiukas, tai dar ir užsidega geltona lemputė ir ekranėlyje atsiranda va toks užrašas:
Paveikslėlis

Draugė, mokanti prancūziškai, išvertė man kad parašyta "neveikia visu pajėgumu", bet kas tiksliai neveikia - neparašyta :-
Taigi, kai užsidega ši lemputė ir jei važiuoji ramiai, nieko lyg nepastebėtum, bet kai paspaudi akseleratorių stipriau ir apsukos pasiekia maždaug 3500, tai ji pradeda visa tampytis (trukčioti), perjungi bėgį, vėl gražiai važiuoja iki kol nepasiekia aukštų apsukų ir taip ant kiekvieno bėgio.
Kai lemputė užgęsta (kartais ji dega kelias minutes, kartais valandą ar puse dienos) viskas ok, netrukčioja ji, net pasiekus aukštas apsukas.
Vežiau vienam meistrui, tai nieko doro jis man nepasakė... atseit vienas kompas meta vieną klaidą, kitas - kitą... naudos 0.
Kitas meistras pasakė, kad siurblys blogas, išėmė, meistram nuvežė, pasirodo siurblys geras... Liepė pavažinėti ant benzino, nes greičiausiai čia problemba su dujomis... deja deja, sekančią dieną, kad ir važiuojant su benzinu, išlindo tos pačios lemputės.
Sigita

Standartinė IksEr Šeš Rgp 18, 2012 11:12 pm

Sigita, šis užrašas ir lemputė (bei aprašyti simptomai) reiškia, kad variklis persijungia į avarinį rėžimą. Reiškia tik vieną - vežti pas suprantantį meistrą, jungti prie diagnostinio kompiuterio ir nuskaityti klaidas (tokios klaidos, dėl kurių variklis persijungia į avarinį rėžimą, tikrai išsaugomos). Gan dažnai tai būna susiję su kokiais nors prastai veikiančiais davikliais. Nuskaitytus klaidų kodus galima ir čia įmesti - tada jau bus galima kažką iš krištolinio rutulio paburti.

Taip pat berods bent jau anksčiau vienas iš čia besilankančių žmonių (Miroslav) darydavo Jaguar diagnostiką Vilniuje.
IksEr

Standartinė Sigita Pir Rgp 20, 2012 9:02 am

Labai dėkui, jau susitariau su Miroslavu dėl diagnostikos :) Tikiuosi, kad išspręs mano galvos skausmą :)
Sigita

Standartinė IksEr Tre Rgp 22, 2012 9:52 pm

Įdomu būtų sužinot ne tik diagnozę, bet ir atsiliepimų ;)
IksEr

Standartinė Sigita Ket Rgs 20, 2012 7:01 pm

Diagnozė: detonacinis daviklis kliedėjo. Atsiliepimai geri, rekomenduoju :)
Sigita

Standartinė Miroslav Pen Rgs 21, 2012 7:03 am

Sprendžiant pagal postą cekas nedega ir mašina važiuoja.
Miroslav

Standartinė Sigita Pir Rgs 24, 2012 10:01 am

Nedege ir manau nedega, jei naujasis seimininkas neskambina :D
Sigita

AnkstesnisKitas

Grįžti į Jaguar S-type

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 0 svečių