Puslapis 11

Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Ket Kov 27, 2014 1:05 pm
capricorn
Sveiki! Galbūt yra Kauniečių kurie renkasi šiame forume? Būtų smagu pasidalinti džiaugsmais, vargais ir patirtim su bendraminčiais. Galbūt atsirastų ir norinčių padaryti meetą? :)
Labai įdomu būtų išgirsti kur remontuojate, perkate detales ir visaip kitaip prižiūrite šias kates :)

Re: Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Pen Bir 20, 2014 12:06 pm
Dima`
capricorn rašė:Sveiki! Galbūt yra Kauniečių kurie renkasi šiame forume? Būtų smagu pasidalinti džiaugsmais, vargais ir patirtim su bendraminčiais. Galbūt atsirastų ir norinčių padaryti meetą? :)
Labai įdomu būtų išgirsti kur remontuojate, perkate detales ir visaip kitaip prižiūrite šias kates :)


Sveikas,

tikrai būtų smagu padaryti koki susibėgimą :)

Re: Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Pen Bir 20, 2014 3:45 pm
Saulis
Tikrai butu smagu susibegti

Re: Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Pen Lie 11, 2014 11:46 am
capricorn
Visdėlto dar yra šiame forume besilankančių Jaguar'ų gerbėjų :) Šiaip ar taip forumas yra labai apmiręs, todėl artimiausiu metu sukursiu grupę facebooke prie kurios bet kada galėtų prisijungti visi Jagaur'ų turėtojai. Galbūt pavyks surinkti didesnę bendruomėnę ir galėsime pasikeisti naudinga informacija, patarimais, ispūdžiais ir džiaugsmais kuriuos teikia šie automobiliai. O kolkas galiu pasiūlyti prisijungti prie šios tarptautinės grupės https://www.facebook.com/groups/2647335729/
Joje žmonės iš viso pasaulio aktyviai dalinasi savo Jaguar'ų nuotraukomis ir įvairia informacija.
O jeigu yra daugiau bendraminčių, galite su manimi susisiekti e-mailu capricorn.jb@gmail.com

Re: Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Ant Lie 15, 2014 4:25 pm
Toomass
Kurk fb, pasijungsiu

Re: Jaguar gerbėjai Kaune

StandartinėParašytas: Tre Lie 16, 2014 8:55 am
capricorn
Taigi jau sukurta nauja grupė facebook'e "Jaguar Lietuva". Esant naujiems pranešimams ar diskusijoms, žmonės prisijungę prie grupės iškart gautų informaciją. Tokiu būdu galbūt netgi pavyktų suorganizuoti susitikimus ir suvienyti į vieną klubą.
Visus norinčius kviečiu prisijungti prie šios grupės (jeigu naudojatės facebook'u ir esate Jaguar'o šeimininkas) bei esant galimybei parekomenduoti kitiems Jaguar'ų savininkams.

Štai nuoroda į šią grupę:
https://www.facebook.com/groups/262176640649131/

Ši grupė sukurta vos kelios dienos, tačiau po truputį prisijungia vis daugiau žmonių, kurie jau spėjo pasidalinti labai naudinga ir turbūt ne vienam aktualia informacija.

Grupė Facebooke turi privalumą, kad Nariai gali iškart matyti, jei atsirado nauji pranešimai. Tačiau visiems prisijungusiems prie grupės siūlau nepamiršti ir šio forumo, nes jame galima geriau sugrupuoti įvairius konkrečius klausimus. Grupėje siūlau tiesiog pranešti apie iškilusį klausimą, bei sukurtą naują temą šiame forume ir nukopijuoti nuorodą į ją.

Grupėje siūlau dalintis kasdieniais įspūdžiais, džiaugsmais, vargais ir atradimais eksploatuojant Jaguarus, diskutuoti apie pardavime esančias kates, dalintis savo Jaguar'ų nuotraukomis, ir t.t.